Запрошуємо вас до “Берізки”!

Кіт у чоботях

Пропонуємо вам познайомитись з нашим дошкільним навчальним закладом.

Вас гостинно зустрів Охоронець добра та затишку «Берізки» Кіт у чоботях. Галантно здійнявши капелюха, він посміхається, запрошуючи вас пройти коридорами, завітати у групи до малечі, до музичної та спортивної залів, більше взнати про великі і малі проблеми, плани, здобутки колективу.

Нам так хочеться, щоб вам було приємно і затишно, щоб і нашим вихованцям і вам було радісно і тепло від ніжних, мрійних, задушевних тонів наших приміщень, то м»яких і запашних, мов перша травка, то золотисто – веселих, ніби сонечко, то яснорожевих, схожих на вмитий росою ранок. Ознайомитесь з нашими стендами, виставками, куточками спокою.

Символи України

Візитна картка "Берізки"

Усний журнал "Дошкільнятко"

Це повинні знати всі

Батьківський проспект

Ми упевнені, що створення сучасних умов перебування дітей у дитячому садку, відповідних інтересам дошкільнят та вимогам програми «Я у світі», за якою ми здійснюємо освітньо-виховний процес, є одним з головних критеріїв функціонування закладу. Саме тому ця проблема у нас завжди в центрі уваги. Разом з міськрадою, нашими засновником, спонсорами та батьками педагоги зміцнюють матеріальну базу садка та груп, майже повністю замінили дитячі меблі, ігровий матеріал, естетично та змістовно збагатили предметно-розвивальні осередки.

Ознайомившись з фото груп «Берізки», ви впевнитесь що дітям дійсно комфортно і цікаво гратись, досліджувати, закріплювати свої знання та навички, театралізувати, конструювати, майструвати, ліпити та малювати, вправляючись у комунікативно-мовленнєвому спілкуванні, умінні красиво, етично, зацікавлююче поводити себе у соціумі, спільно працювати, фантазувати, досягати успіхів.

Група "Дзвіночок"

Групу раннього віку «Дзвоник» ведуть вихователі Олена Володимирівна Зубко та Галина Олександрівна Міньченко. Залучаючи батьків до співпраці, вони постійно турбуються про нормальний фізичний та психічний розвиток «яселят», мовленнєвий зріст їхніх здібностей, розвиток дрібної моторики, сенсорну компетентність.

Група "Бджілка"

Ви бачите один з найулюбленіших дітками куточків ІІ ясельної групи «Бджілка», у якій працюють Альона Володимирівна Коляда та Валентина Олексіївна Федоренко, Співпраця з батьками у цих вихователів на чільному місці, а тому зростати у грі, уміти працювати, конструювати, малювати дітки вміють змалку.

Група "Теремок"

А ось третя ясельна група «Теремок» (вихователі: Сохань Наталія Олександрівна та Федоренко Світлана Миколаївна) дуже полюбляє красу навколишнього. Дітки з задоволенням виконують доручення у куточку природи, складають після ігор іграшки, книжки і вчаться берегти їх.

Перша молодша група

Вихователі І молодшої групи «Веселка» Ковтун Тетяна Василівна та Свербій Світлана Миколаївна дбають, щоб їхні малята були веселими, дружними, самостійними і кмітливими. А досягти цього просто і складно, легко, іноді важко, але дуже цікаво і приємно.

Друга молодша група

ІІ молодша група «Ромашка» зачаровує шармом вишуканості та смаку. Вихователі Ільченко Валентина Анатоліївна та Клименко Олена Михайлівна щиро прагнуть бачити своїх дошкільнят радісними, упевненими в собі, добрими, готовими до приємної взаємодії та спілкування.

Перша середня група

У І середній групі «Калинка» ( вихователі: Скрипка Лариса Вікторівна та Литвинченко Валентина Миколаївна) діти розкуті, гостинні, люб`язні, дуже зачаровуються театром і навіть влаштовують невеличкі вистави з іграшками, які саме для лялькового театру виготовили їхні батьки.

Друга середня група

ІІ середня група «Капітошка» (вихователі: Білан Лариса Олексіївна та Звонкова Галина Григорівна) – джерело активної думки, пошуково-дослідницької діяльності, жвавих ігор та розваг. Та чи ненайулюбленіше місце дитячих ігор – кухня: тут початок формування навичок майбутніх кухарів, вмілих господарок, справжніх гурманів.

Третя середня група

Вихователів ІІІ середньої групи «Колобок» Гришко Наталію Миколаївну та Журавель Тетяну Олександрівну щиро хвилює психологічний розвиток малят, формування в них самосвідомості, самооцінки, упевненості у собі. Найкращий носій душевного комфорту і затишку – матуся, і майбутні « мами» вміють потішити «дітей», приголубити їх, подарувати теплоту і любов.

Перша старша група

Перша старша група

Діти І старшої групи «Сонечко» (вихователі Кіценко Марина Петрівна та Сиплива Ірина Федорівна) – майбутні першокласники, мають всебічні знання і з задоволенням спілкуються у розвивальному середовищі групи, віддаючи перевагу сюжетно-рольовим іграм, художній праці та українським розписам. А ще вони щиро люблять Україну, цікавляться її минулим, милуються українськими містами, багатою флорою та фауною.

Друга старша група

Друга старша група

Вихованці ІІ старшої групи «Віночок» (вихователі: Братусь Ганна Миколаївна та Шевченко Олена Миколаївна) переконані, що у підготовці до навчання у школі слід не лише бути розумним, кмітливим та старанним, а й мати міцне здоров»я та піклуватись про нього. З цією метою вони зустрічаються у вітальні « З роси й води», де набувають валеологічних знань, вчаться загартовувати себе, тримати у чистоті, порядку і красі своє тіло, одяг, зачіски. Вони демонструють уміння вести діалоги, виявляти такт під час сюжетних ігор, знання професій дорослих (ігри «Моряки», «Пошта», «На прийомі у педіатра», «Майстерний перукар»).

Наші проблемні питання© 2012-2015 Дошкільний навчальний заклад №3 "Берізка", місто Бахмач