Екскурс в історію

80-ті роки ХІХ століття – чудовий розквіт маленького залізничного міста Бахмач. Завдяки діяльності заводу «Хіммаш», що мав вагоме значення у машинобудівній промисловості колишнього Радянського Союзу, одна за одною тут піднімаються красуні-поверхівки, починає функціонувати прекрасний будинок культури.

У листопаді 1976 року гостинно прийняла перших вихованців «Берізка» – ясноокий, сяючий фарбами, новими меблями та обладнанням дошкільний навчальний заклад №3 «Берізка».

Його перші натхненники завідувач Людмила Остапівна Семеренко та вихователь – методист Козловська Ольга Володимирівна створили працьовитий дружний колектив, що відрізнявся професійністю, запалом енергії, оптимізму, палкою любов»ю до малечі і щирою відповідальністю за здоров`я, виховання та навчання кожної дитини.

У садочку діяло 12 вікових груп, які відвідували більш як 300 малят. Їх виховували та навчали азам наук чудові майстри дошкільної освіти: Валентина Андріївна Іванько, Микола Йосипович Губов (які на жаль, вже пішли з життя), Катерина Михайлівна Шарій, Надія Михайлівна Вітюк, Ольга Михайлівна Лилка, Катерина Федорівна Костянецька, інші педагоги – дошкільники. Неперевершені заняття, свята, розваги, конкурси.

Режимні моменти, підготовлені та проведені ними збагачували дошкільнят прекрасним, добрим, вічним, принесли «Берізці» імідж високопрофесійного дошкільного навчального закладу, який поважають у нашому районі, до якого з довірою ведуть малят батьки, часто ті, які колись були вихованцями нашого садка.

Екскурс в історію

Екскурс в історію

Екскурс в історію

Екскурс в історію

Запрошуємо вас до “Берізки”!© 2012-2015 Дошкільний навчальний заклад №3 "Берізка", місто Бахмач